Hakkımızda

Kayaşehir  evden eve nakliyat firmamız, 1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Küçük bir işletme olarak sektöre adım atan firmamız, kısa süre içerisinde sektörde tanınan bir firma haline gelmiştir. Bir kaç yılın ardından kurumsallaşan Kayaşehir evden eve nakliyat, firma olarak kendisini geliştirmiş olup İstanbul’un bir çok bölgesine hizmet sunmaya başlamıştır. Zamanla gelişen ve değişen teknolojiye ayak uyduran firmamız, hızla gelişmeye devam etmiş olup tecrübe ve birikimlerini bir araya getirerek sektörde saygın bir konuma ulaşmıştır. Günümüz de bakıldığı zaman işinde son derece uzman personel kadrosu, son teknoloji ekipman ve nakliyat için son derece uygun araç filosu bulunan Kayaşehir evden eve nakliyat, 25 kişilik deneyimli ekibi ile her daim hizmet sunmaktadır.

Firmamız nakliyat için gerekli tüm belgelere sahip olup profesyonel hizmetler sunmaktadır. Kayaşehir evden eve nakliyat firması olarak daima en iyi hizmet anlayışını esas alarak hizmetlerimizi sürdürme gayesi içerisinde bulunup müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya çalışmaktayız. Kalite ve güven üzerine inşa edilen firmamız, geçmişten günümüze kadar bir çok hizmete imza atmıştır. Kayaşehir evden eve nakliyat firmamız, kurumsal taşımacılık firması olarak depolama, paketleme, ekspertiz ve sigorta hizmetleri sağlamaktadır. Bu hizmetlerimizin yanı sıra müze, ofis, büro, askılı tekstil taşımacılığı, fabrika, piyano ve banka taşımacılık hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Yıllardır sektörün içerisinde bulunup aynı zaman da bir çok tecrübe sahibi olan firmamız, işinin ciddiyetinin ve sorumluluklarının bilincinde hizmet vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veren firmamız, sektörün en iyi firmaları arasında yer almaktadır. Eşyalarınız konusunda gerekli önlem ve tedbirler alınmakta olup eşyalarınızın güven ve kalite içerisinde taşınması adına gerekli tüm çalışmalar titizlik içerisinde yapılmaktadır. Fiyat konusuna değinecek olursak, firmamız müşterilerinin bütçesini zor durumda bırakmadan bütçenize uygun fiyatlar ile evinizi taşımaktadır. Kayaşehir nakliyat firmamızla iletişim kurarak taşınma talebinde bulunabilir, ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kayaşehir evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçmek için web sitemiz üzerinde yer alan numaraları kullanmanız yeterli olacaktır.